Gatunek : Komedia , Romans , Dramat , Shoujo .
Liczba odcinków : 26
Anime , osobiście mi się bardzo podobało .
Anime opowiada o chłopaku zwanym Kippei . Jest on 17 zwykłym chłopakiem , który prowadzi normalny tryb życia jako 17 latek . Podrywa dziewczyny , olewa se wszystko i takie tam .
Lecz nie trwa to długo . Dlaczego ? Jeśli jesteście ciekawi to zobaczcie . Nie jest to takie zwykłe anime romansowe . Warto zobaczyć i poświęcić swój czas .
A tutaj bohaterowie :

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz